Moje stránka o Ewě Farne

Vítejte zde, toto je stránka o nejlepší zpěvačce na světě Ewičce Farne. Snad se vám tu bude líbit

Kalendář

Hudba

Statistika

Novinky

Články

Ewa v Brně

img_2205
(2. obrázek) A přiváděla své fanoušky do tranzu. Kolem pódia visel a ječel hrozen převážně dívek v teenagerovském věku a každá z nich se pokoušela přivábit pozornost svého idolu. idolu.
img_2163


(3.obrázek) Ewa se ale spíš vyžívala ve zpěvu se svojí kapelou a měnila převleky, zejména čepičky, ve kterých vypadá skutečně pikantně. Písničky jako Ticho, La la laj, Tenkrát, Měls mě vůbec rád a další zpívaly všechny fanynky spolu s Ewou a užívaly si večer, ve kterém mohly být v tak těsné blízkosti své modly, že se jí málem mohly dotknout. A tak to má být. Mládí potřebuje idoly a Ewa je talentovaná a úspěšná a ví, co chce.
img_2224
(4. obrázek) Kdyby se chtěl někdo podivovat, co že ty dívenky pohledávaly v baru, je na místě říct, že v zádech jim stáli jejich rodiče, kteří nefandili o nic méně. Že díky Ewě byl bar přísně nekuřácký a že nápoje, které si návštěvníci mohli objednat, měly všechny nealkoholickou variantu. Takové mojito bez alkoholu lze skutečně doporučit!
img_2176
Poslední komentáře
11.02.2009 18:32:20: ahojík!!! obíhám L♥O♥V♥E SB!!!! pár dní sem tu nebyla a jelikož nemám v úterý a ve čtvrtek čas, tak ...