Moje stránka o Ewě Farne

Vítejte zde, toto je stránka o nejlepší zpěvačce na světě Ewičce Farne. Snad se vám tu bude líbit

Kalendář

Hudba

Statistika

Novinky

Články

Ewa Farna na ´lyžáku´: Alkohol, nahota a rock`n`roll!

Článek z Blesku
Teprve patnáctiletá Ewa Farna se dosud na veřejnosti ukazovala jako naprostá slušňačka. Bez cigarety, alkoholu, mejdanů a kluků. Teď se však předvedla ve zcela jiném světle. Blesk má fotky!

Blesk má exkluzivně vůbec první fotografie, které odhalují, jak se dokáže mladá zpěvačka odvázat.

Své zábrany naprosto opustila na lyžařském výcvikovém kurzu v Mostech u Jablunkova. Rozjížděla to každý večer na párty v tanečním objetí s dívkami a chlapci. Mejdany pak pokračovaly na pokoji do ranních hodin, kde už nechyběl ani alkohol.

"Měli jsme láhve schované v koupelně ve zdi za skříní, aby na něj nepřišli učitelé," prozradil Blesku jeden z účastníků lyžařského výcviku. "Byl jsem v šoku, jak to umí Farna rozjet. Je to ďáblice. Nikdy jsem ji tak odvázanou neviděl," divil se spolužák. "Ve škole a mezi lidmi je totiž úplně jiná. Chová se naprosto nepřirozeně. Neustále se hlídá a pozoruje, jako by ji pořád snímaly kamery," dodal mladík.

"Ano, můžu potvrdit, že jde o fotky ze školního lyžařského výcviku prvních ročníků školy, na které Ewa studuje. Fotky jsou z akce, která byla pod dohledem učitelů," řekla Blesku manažerka Ewy Farné Michaela Kocourová.

Farna stále odmítá, že má kluka. Blesk ale vypátral, že se kolem ní točí největší šoumen ze třídy Adam Wróblewski. Jeho jméno si nechala zpěvačka na 'lyžáku' napsat i na pupek, který na mejdanu také odhalila. "Adam je prostě šoumen se vším všudy a nedivím se, že Farnu tolik přitahuje. Ta je ve skrytu duše taky pořádná divoška, která si na vzornou studentku na veřejnosti jen hraje," dodal spolužák.

ETARGET odkazy Přidat inzerát
Poslední komentáře
31.01.2009 10:54:50: ahoj oBíHáM sB!!!! PS: omlouvám se, že sem asi týden nebyla na blogu, ale nešel nám dlouho net zatí...